DOLAR: 5.70 TL
EURO: 6.30 TL

2013 Yılının en güzel yazlık elbise modelleri

Resim bulunamadı

2013-moda-elbiseler

2013 Yılının en güzel yazlık elbise modellerinden bir kaçını sizlere bu yılın modasını anlatır düşüncesiyle yayınlıyoruz.

2013-yazlik-elbise-modelleri1-

Kırmızıdan vazgeçemeyenler için hiç modası geçmyen kırmızı bir elbise modeli. Düz renk elbiselerde sırt pencereli elbiseler yine çok moda. Çiçekli elbiselerde uzun modeller modayken düz renkte kısa elbiseleri de tercih edebilirsiniz.

pileli-elbiseler

Düz renkte uzun elbise modelimiz de bir o kadar şık ve güzel ne dersiniz.

yazlik-kisa-elbiseler

Çiçekli elbiselerde genellikle uzun modeller tercih edilirken kısa elbise sevenler için kısa bir elbise modelimizde örnek teşkil edebilir. Özellikle genç kızların tercihi kısa elbiseden yana.

yazlik-duz-renk-elbise

Bu yılın en moda renklerinden biri olan pembe renkte düz renk uzun bir elbise çok şık ve modayla uyumlu bir tercih olacaktır.

yazlik-elbiseler

2013 yılının moda renklerinden biri de yeşil. Yeşil bu yılın en gözde renklerinden biri. Uzun düz renk bir elbise çok şık bir tercih olabilir.

yazlik-siyah-elbiseler

Siyahtan vazgeçemeyenler için hiç modası geçmeyen siyah elbiseler yaz mevsiminde de özellikle de geceleri tercih edilebilir.

rengrenk-yazlik-elbiseler

Rengarenk ve ip askılı uzun elbisler yine çok moda. Renklerin kaynaştığı böyle bir elbise yaz mevsiminde size canlılık katacaktır. Güzel günlere..

2013 Yılının en güzel yazlık elbise modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık
Daha fazla Moda
Mango Sonbahar Kış Koleksiyonu

Mango 2013 Sonbahar kış koleksiyonu çok şık ve göz kamaştırıcı görünüyor.Çekimleri Kate Moss ile gerçekleştirilen reklam kampanyasından sonra yeni sezon...

Kapat