DOLAR: 5.93 TL
EURO: 6.58 TL

erkeklerin gözüyle kadınlar

Resim bulunamadı
Kadınlar aynı anda güzel, zeki, genç ve bekar olamazlar.

Zeki genç ve güzel bir kadın fakir bir erkek ile asla evlenemez.

Zeki genç ve güzel bir kadın zengin bir erkeğe romantizm atmosferi satar.

Genç ve güzel bir kız, güzelliğini farkettiği anda zekasını kaybeder.

Kadınlar bilinç altlarında Tanr’nın onlara bahşettiği şeytani düşüncelerinin su yüzüne çıkmaması için büyük mücadele verirler.

Kadın genç ve güzel ise bu mücadeleyi gençlik yıllarında yapmaya gerek duymaz.

Kadın genç ve zeki ise ve şansı yardim eder de bu mücadeleyi kazanırsa, zengin bir erkekle evlenir, sonra da çocukları ile mutlu bir yaşam sürer.

Kadın genç ve güzel ise ve zengin bir erkek ile evlenememişse bu mücadele de yanlış yerlerde savaşmış olduğundandır.

Kadın genç, güzel ve boşanmışsa tekrar zekasına kavuştuğu için bedbahttır ama, yeni baştan kadınlığını hissedebileceği için mutludur.

Kadın genç fakat çok güzel değil ve boşanmışsa ve de zekaca parlak değilse yine de bir umut vardır.

Kadın genç, güzel, evli ve mutlu ise zekice bir yalan söylüyordur.

Kadın çirkin ve evli ve de mutlu ise bu dogru olabilir…

Kadın kocasını gerçekten sevmişse güzelliğinin ya farkında değildir ya da genç değildir. (diğer olasılıkların burada önemi yok.)

Kadın, kendini kadın gibi hissetiğinden bu yana yitirdiklerini düşündükce daha fazla düşünmemesi için iç sesi ona yardımcı olur.

Kadının varoluşu güzelliği üstünedir, erkeğinki ise güzelliğin peşinden koşmak üzerine. Hep bu ikili neden birbirlerini anlayamadiklarını hayatlarının sonuna kadar sorup dururlar.

Kadınlar yaşlandıkça erkeğin gözünden dünyaya bakmaya başlar. Erkekler yaşlandıkça kadını anlamaya başlarlar. Ama her sey çok geçtir artık…

***

Kadın Versiyonu: Boris Vian’in şiiri üzerine…

– Çirkin kadınlar bazen iyi olabilir. Ama kötü kadınlar bazen çirkin de olabilir. Güzel kadınların iyi olanlarını saymazsak..

– Güzel kadınlar çok iyi değildir. Çok iyi kadinlar güzel de olabilir. Güzel olabilen kadınların fena olmayanlarını saymazsak..

-Güzel ve iyi kadınlar lezbiyen olmayabilir. Lezbiyen kadınlar çirkin ve iyi olabilir. Güzel lezbiyen olmayan kötü kadınları saymazsak..

– Güzel ve iyi kadınlar evli, bekar, dul olabilir. Evli, bekar, dul kadınlar çirkin ve kötü de olabilir. Güzel dulların kötü olanlarını saymazsak..

– Çok güzel olmayan ama iyi olan kadınların parası lezbiyenlerden az olabilir. Lezbiyenler çirkin ve kötü dullardan daha az paralı olabilir. Parasız yatılı güzel dulların kötü olanlarini saymazsak..

– Parası olan, çok güzel olmayan ama iyi kadınlar bizim onlarin lezbiyen olma ihtimalleri için peşinde olduğumuzu düşünür. Bekar, çirkin ama iyi kadınların lezbiyen olma ihtimali olanlarını saymazsak..

– Güzel ve lezbiyen kadınlar, bizim çirkinliğimiz peşinde olabilir. Iyiliğimiz peşinde olan dul, kötü kadınları saymazsak..

– Parası olan, lezbiyen olmayan ama her nasılsa güzel olan kadınlar bizim yeterince bekar olmadığımızı düşünür. Lezbiyen, parasiz, yatılı çirkin kadınların kötü olanlarını saymazsak..

– Bizim iyi olduğumuzu düşünen heteroaaaaüel, biraz iyi ve dul olan kadınlar korkaktır. Evli, biraz kötü, bizim paralı olduğumuzu düşünen kadınları saymazsak..

– Biraz güzel, biraz lezbiyen, bir miktar parası olan kadınlar utangaçtır ve asla ilk hareketi yaptırmazlar. Biraz çirkin, biraz evli kadınların biraz iyi olanlarını saymazsak..

erkeklerin gözüyle kadınlar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık