DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.40 TL

Eşinize seks öğretin

Resim bulunamadı

Toplum olarak, eşler arasında daha doğrusu genel olarak seksten konuşmaya çekiniriz. Oysa ki sekste hayatımızın bir parçasıdır ve kadın erkek ilişkilerinde en temel unsurlardan biridir. Şimdi size eşinize seksi öğreteceğiniz öneriler veriyoruz.

İlişki danışmanı Maurice Taylor, erkeklerin seksi öğrenmeleri için zamana ihtiyaçları olduğunu belirtiyor. “Aslında arabalar, müzik veya futbolla ilgilenmek için harcadıkları zamanı kadınları anlamak için kullansalar çok kısa bir sürede kendilerine hayat boyu yetecek kadar bilgiye sahip olurlar” diyor Taylor. Seks terapistlerine ve erkeklere arzuları harekete geçiren ipuçlarını sorduk ve bunları sizin için derledik.

Baştan ayağa kadar her yer erojendir!
Bazı erkeklerin kadın vücudunda seksi olan bölgelere (örneğin bacakların arka kısmı) ilgi göstermemesinin gayet basit bir sebebi vardır: Düşünmemiş olmaları. Sensual Massage For Couples (Çiftler için Şehvet Uyandıran Masaj) isimli kitabın yazarı Gordon Inkelcs aynı fikirde. “Bir kadının teni bir erkeğinkinden daha duyarlıdır. Ancak hem kadın hem de erkek tüm vücutlarında şehveti hissedebilir” diyor.

Ona öğretin
Sevişirken erkek arkadaşınızın elini tutarak normalde hiç dokunmadığı bir bölgenizin üzerine koyun.

Öpüşmek başlı başına bir olaydır!
Lisedeyken yaşadığınız o uzun öpüşme seanslarını hatırlıyor musunuz? Oysa erkekler öpüşmenin ne kadar keyifli bir şey olduğunu unutmuşa benziyor. 30 yaşındaki Vedat, “Kızların bana öğrettikleri her şey bir şekilde aklımda kaldı. Ancak kız arkadaşımla yakınlığımızı korumak için restoranlarda, kulüplerde veya sokakta sürekli öpüşüyoruz” diyor. Yazar ve terapist Ariana Gee, öpüşmenin seksten daha önemli olduğunu belirtiyor. Yatak odası dışında öpüşmek karşınızdaki insana onu sevdiğinizi ve onu mutlu etmek istediğinizi gösteriyor.

Ona öğretin
Erkek arkadaşınıza altı farklı lezzette dudak parlatıcısı aldığınızı ve her görüşmede sizi öperek hangi parlatıcıyı sürdüğünüzü tahmin etmesini isteyin.

Sessizlik de inlemeyle aynı anlama gelebilir!
Porno yıldızları yüzünden erkekler sizden sürekli bir İnleme bekliyorlar. 29 yaşındaki Tolga, kız arkadaşının sessizliğinin, zevk almamasından kaynaklandığını düşünüyormuş. Fakat sonunda onun ağır ve ritmik nefes alıp verişini fark ettiğinde aslında doğru şeyler yaptığını anlayabilmiş. Çoğu kadın hissettikleri şeyin keyfine varabilmek için sesini kullanır. İlişki uzmanı Melinda Gallagher, “Erkekler vücudunuzun olumlu tepkilerine bayılırlar. Kalçalarınızı oynatarak veya onun üstüne çıkarak ona ne kadar zevk aldığınızı gösterebilirsiniz” diyor.

Ona öğretin
Bacaklarınızı ona dolayın ve sırtınızı yay gibi gerin: Hareketler kelimelerden daha etkili olabilir.

 

Farklı ruh halleri farklı hareketleri doğurur!
Kadınlar bazen mum ışığı ve romantizm, bazen de erkeklerin daha sert ve haşin davranmalarını isterler. 27 yaşındaki Kemal, “Kadınların bunu ters anlayacaklarını düşündüğüm için yatakta sert olmaktan çok çekinirdim. Fakat bir kız arkadaşım benim üzerime çıktı ve kalçalarımı sıkarak hayatımın en güzel yolculuğu için hazır olmamı söyledi” diye anlatıyor, ilişki terapisti Sabine Young, herkesin yatakta çeşitlilikten hoşlandığını belirtiyor. Erkek arkadaşınıza bu gece onunla normalden daha yoğun bir şey yaşamak istediğinizi söyleyin.

Ona öğretin
Sevgilinize akşam size nasıl davranmasını istediğinize dair bir elektronik posta yollayın.

Ev işi kadınları havaya sokar
Aslında ev işini sevgiliniz yapıyorsa bu gerçeklen çok çekici olabilir. 29 yaşındaki Halit, “Çiçek almak işe yarar ama önemli olan onun hayatında olup biten şeylere ilgi göstermek, örneğin kuru temizlemeciden kıyafetlerini almanız onun dizlerini titretebilir” diyor. Taylor, bir kadının değer verildiğini hissettiğinde yelkenleri suya indirebileceğini söylüyor. Ayrıca bu durum, yardım ettiği için erkeğe de bir gurur hissi verir.

Ona öğretin
Ondan sizin için bir iyilik yapmasını isteyin. Yapınca da onu yatak odasına götürüp ne kadar minnettar olduğunuzu gösterin.

Seks evliliğin kalbidir. Bunu unutmayın arkadaşlarım… Seks hayatınız da tabularınızı kırın ve partnerinizi doyurun…

Eşinize seks öğretin Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık