DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.40 TL

etkili öpüşme kuralları

Resim bulunamadı

1-Iyi öpüsebilmenin en önemli unsuru dudaklarinizi kullanabilmenizdir. Dudaklarinizin rahat ve yumusak

olabilmesine özen gösterin. Uzun bir süre dudak dudaga temas çok etkili olacaktir.Dudaklarinizi partnerizin yanaklarinda ve boynunda dolastirmayi da ihmal etmeyin.


2-Nefesinizi kullanin.Boynunda ve kulaginda sizin hafifçe nefesinizi hissetmesi çok hosuna gidecektir


3-Dilinizi opüsmenin ilerleyen safhalarinda kullanmalisiniz.Ilk etapta partnerinizin dudaklarini yumusakça yalamaya baslayin. Partnerizi öpmeden dudaklarini nemlendirin. Öpüsmeye basladiginizda kendi dudaklarinizi da nemlendirmeyi unutmayin


4-Dilinizi partneriniz boynundan kulagina, geçtiginiz bölgeleri hafifçe yalayarak götürün. Kulak memesini de emebilirsiniz. Kulagini aginizla kapatip derin nefes alin.


5-Dilinizin ucunu partnerinizin kabul etmesini saglayin siz de onunkini. Bu oynasmadan sonra partnerinizin dilini hafifçe emmeye baslayin.Partnerinizin dudaklarini hafifçe emin ve yalayin.Çenesini hafifçe isirmaniz hosuna gidecektir


6-Partnerizin vücudundaki hassas bölgeleri ona sormadan bulmaya çalisin. Dudaklarinizla onun vücudunu kesfedin Genelde hassas olarak adlandirilan bölgeleri söyle siralayabiliriz;meme baslari,goguslerin arasi, kollarin alti, göbek çukuru

 Nasil öptügünü söyle, kim oldugunu söyleyeyim!

MaceraciBastan çikariciI$kolikEvcilEntellektüel

Öpüsme sayesinde karsinizdaki insanin kim oldugunu anlarsiniz! Onun kiskanç mi, yoksa vurdum duymaz mi oldugunu dudaklarindan okuyabilirsiniz… Iste size dudak dokunuslarinin nelere isaret ettigine dair ip uçlari…

 

Öpüsme teknigi: Istekleri bitmez ve oldukça sirnasik bir sekilde öpüsür. Ayrica öpüsme esnasinda vücut temasina çok özen gösteren maceraci, bu davranisiyla öpüsmenin onun için cinsel iliskiden önce gelen bir basamak oldugunu gösterir.
Vücut yapisi: Kasli, genis omuzlu, erkeksi, sportif
Özellikler: Bonkör, ama yine de belli bir amaç dogrultusunda!
Sonuç: Istedigi herseyi elde eder! Zaman o kadar önemli degildir!

 

Öpüsme teknigi: Severek ve yorulmak bilmeden öpüsür. Ayrica sirnasik ya da karsisindan çok fazla istekte bulunan birisi degildir.
Vücut yapisi: Güçlüdür, ama yine da az kaslidir. Her zaman bakimlidir ve gözlerinde derin bir anlam gizlidir. Dolgun dudaklidir.
Özellikler: Nazik ve bastan çikarticidir. Kadinlari parmagina dolayabilir..
Sonuç: Her zaman ne istedigini ve neyi nasil elde edecegini bilir.

 

Öpüsme teknigi: Onun için hiç süphesiz en önemli unsur basaridir! Öpüsmeyi sever, tabii çok uzun ve sik öpüsür. Ama dili gereginden fazla hareketlidir! Öpüsürken karsi tarafi minciklamaktan hoslanir. Ancak bir anda kalkip ise gidebilecek bir kisiligi vardir.
Vücut yapisi: Zayif, solgun, sportif, ince dudakli ve uzun yüzlüdür.
Özellikler: Her zaman nesneldir. Oldukça basarilidir. Beklentileri fazladir.
Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor asik olan bir insan..

 

Öpüsme teknigi: Dünyada öpüsmekten daha çok sevdigi birsey yoktur. Eger dudaklari dudaklarinizda degilse, o zaman mutlaka gögüslerinzi, boynunuzu ya da baska yerlerinizi öpüyordur.
Vücut yapisi: Güçlü, biraz kilolu, dolgun dudakli, iri gözlü.
Özellikler: Saatlerce öpüsebilir.
Sonuç: Kesinlikle güvenilebilir bir insandir. Ama onunla birlikteyken süpriz beklememelisiniz.

 

Öpüsme teknigi: Konusmak mi öpüsmek mi? Entellektüel adamimiz her ikisine de vakiftir.
Vücut yapisi: Yuvarlak yüzlüdur ve saçlari genellikle arkaya dogru taranmistir. Genis omuzlu degildir, ama ellerini çok hizli hareket ettirir. Ayrica gözleri nemlidir.
Özellikler: Her konuda ve her yerde konusur. Belki de bu kadar çok konusmasinin nedeni bilmediklerini saklamaktir.
Sonuç: Duygusallik ona göre degildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidi

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık