DOLAR: 5.70 TL
EURO: 6.30 TL

Gelin Türban Modelleri

Gelin türban modelleri içerisinde çok özel ve farklı modeller yapılabilmektedir. Bunun içinde çok iyi ve bu işte uzman olan bir kuaför ya da türban tasarımcısı ile anlaşmanız daha etkili bir sonuç elde etmenizde yardımcı olabilecektir. Bunun yanı sıra çok özel ve güzel bir sonuç almak istiyorsanız ve şüphe duyuyorsanız anlaşıp yaptırmak istediğiniz modeli bir hafta önce bir kez yaptırıp deneyebilir ve en azından aklınızda soru işareti kalmasının önüne geçmiş olabilirsiniz.

Gelin türban modelleri içerisinde bu sezon dikkat çekici olacak birkaç özellikten bahsetmek isterim. İlk olarak gelin çiçeklerinde renklilik mevcuttur geçen sezondan bu yana ve bu sezon buna bir eklenti daha olacak gibi görünüyor. Tesettürlü bayanların türbanlarının üzerlerine çiçeklerindeki çiçeklerden yapılan özel taçlar takılması çok güzel ve tatlı bir görünüm elde edilmesine yardımcı olabilecektir. Bunun yanı sıra türbanlar üzerine işlenen danteller ve onların üzerine işlenen özel taşlar da son dönemlerde çok fazla kullanılmaktadır ve taç kullanımının daha da üzerine çıkmış olacaktır. Bunların yanı sıra sadeliği sevenler için ise; dantel işlemeli olan ve çok hafif olan duvaklarla tamamlanan modellerde kullanılabilecektir.

Gelin türban modelleri ile gelinlerin şıklıkları ve hoşlukları tamamlanabilecektir. Bunların yanı sıra türban bağlama teknikleri tamamen kişisel bir seçim ile alakalıdır ve kimi gelin kulakları kapalı boynu açık bağlatırken kimisi ise normal türban şeklinde bağlatabilmektedir. Sonuç olarak her halükarda şık ve zarif olunabilecektir bağlanması ve aksesuar seçimi iyi yapılırsa.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık
Daha fazla Eşarp Yapma Teknikleri, Moda
2015 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Tesettürlü gelinlik modelleri ile tesettür giyinen bayanların özel günlerinde de tesettürlü hallerini koruyabilmeleri mümkün olunabilecektir. Tesettürlü bayanların gelinlik tercihlerinde açık...

Kapat