DOLAR: 5.87 TL
EURO: 6.53 TL

kadınların sorularına erkeklerden cevaplar

Resim bulunamadı
Bayanlar üstünlüklerini yazmışlar… Erkekler de parantez içinde cevaplarını eklemişler.

1- Sigaradan sararmış bıyıklarımız yok… (Valla ben de bıyıksızım. Çevremdeki erkeklerin çoğu bıyıksız. Bıyıklı olanların da çoğu sigara içmiyor…)

2- Arabamızın yolda patlayan lastiğini değiştirmeyi bilmesek de olur. (Arabalar hakkında bilmediğiniz yegane şey lastik değiştirmek olsa keşke!!!)

3 – Pantolon giymek bizim için fizyolojik olarak en az etek kadar rahattır. (Bizim zorlandığımızı kim soyledi ki?..)

4 – Kişiliğimiz kullandığımız arabanın beygir gücü ile doğru orantılı olarak değişmiyor. (Haklısınız…Sizin kişiliğiniz beraber olduğunuz erkeğin cüzdan gücü ile değişiyor!)

5 – “Damsız Girilmez” sözcüğü bize bir şey ifade etmiyor… (Sizin giremediğiniz yerlerin yanında bizim damsız giremediğimiz yerler devede kulak kalır, yavrummmm).

6 – Kırmızı ışıkta yanımızdaki arabanın bizden önce çıkması ya da bir aracın bizi sollaması hiçbir şey demek değildir! (Bizim için de çevremizdeki diğer hemcinsimizin sahip olduğu mücevherat veya üzerindeki pahalı giysi hiçbir şey demek değildir…)

7 – Bedensel hareketlerimiz vücudumuzdaki olası kasları belirginleştirecek diye bir zorunluluğumuz yok… Kas olacak diye de bir zorunluluğumuz da yok hatta. (Selülitler olmayacak gibi bir zorunluluğunuz var ama. Yaaaa…)

8- Kozmetik ürünleri ve estetik cerrahinin olanaklarından sonuna kadar yararlanabiliriz… (Buna hiç bir itirazımız yok. Lütfen aynen böyle devam edin…)

9 – Aşık oluyoruz… Korkmadan. (Biz robot muyuz len? Biz de oluyoz. Azıcık ödümüz patlıyor, ama neden olanlar utansın…)

10 – Duygusal saçmalıklar adına kredi sahibiyiz…çiçek ve çikolata istiyoruz…. (İstediğinizin hepsi buysa sorun değil. Alırız… Madlen mi olsun bitter mi?..)

11 – Evde, banyoda, kil- tuy dökmeyiz… (Hayıııırrrrr…Yalaaaannnnnn…..Küvetteki, lavabodaki, yataktaki ve yemekteki saçların çoğu size ait…)

12- 50 yaşından önce hiçbir erkeğe seks için para ödemek zorunda değiliz. (Öderiz, ne olmuş? Para bizim değil mi? Hem cinsellik için para saçmak, para için cinsellik saçmaktan daha makuldür… )

13 – Her sabah traş olmak zorunda değiliz. (Valla ben traş olmayı ağda yaptırmaya tercih ederim şahsen… Hele acil deniz-havuz durumlarında o iki bacağı birden çatır çatır 3. kalite jiletlerle kazıma olayınız yok mu?! Ooof of çekilmez vallahi…)

14 – Genellikle istediğimizi almamız için söylememiz yeterlidir.. (Başka şeyler de yapmanız gerekiyor ama…)

15 – Ayakta kalmak (!) için 1,5 kaymaklı künefe yememiz gerekmiyor.. (Ayakta kalabilmeniz (!) için 1,5 kaymaklı künefeden vazgeçmeniz gerekiyor…)

16 – Bebeklik albümlerimiz sırtüstü ve çırılçıplak resimlerimizle dolu değil… (Yiğidin malı meydandadır…)

17 – “Hadi amcalara göster pipini..” şeklinde çocukluk anılarımız olmaz… (Onu ilerleyen yıllarda yapmak durumundasınız ama…)

18 – Uçan tekmelerle birbirimizin ağzını yüzünü kırdığımız sporlar yapmıyoruz… (Vahşi bakışlarla birbirinizin gözünü oyduğunuz kıskançlık, haset, çekememe sporlarıyla yeterince uğraşıyorsunuz…)

19 – Cüzdanımız bir süre sonra kavisli ve yuvarlak bir şekil almıyor. (Bizim de çantamız zamanla bavula dönüşmüyor..)

20- Hayatımızda silaha yer yok. Hiç iki kadının silahla oynarken birbirini vurduğunu duydunuz mu? (Giyim, kuşam?… Hiç iki erkeğin “aman tanrım benim elbisemin aynısından giymiş” diye mahvolduğunu duydunuz mu? Ayrıca İspanya’da bir istatistik yapmışlar. Boğa güreşlerini seyretmeye gidenler ağırlıklı olarak kadınlarmış…)

21 – Horlamıyoruz…. (Halt etmişsiniz. Hatta hıçkırmıyor, geğirmiyor, sayıklamıyor ve hapşurmuyorsunuz da! Yoksa siz insan değil misiniz?.. Size “Afrodit” diyebilir miyim? )

22 – Az bildiğimiz bir şey üzerinde çok fazla konuşabiliriz. ( Yani çok konuşup, hiçbir şey söylemezsiniz… Marifetmiş gibi övünmezler mi bir de!..)

23 – Birbirimize, beklenmedik yıkıcı sonuçlar doğurabilecek eşşek şakaları yapma adetimiz yoktur. ( Çevrenizdeki diğer hatunlar hakkında senaryo dedikodular üretmek gibi bir adetiniz var ama…)

24 – Canımızın çektiği yemeği kendimiz pişirebiliriz. (Dardanel sağolsun, artık biz de yapabiliyoruz aynı şeyi… Gerçi biraz pahalıya geliyo ama…)

25 – Kerizi parasından ayırmada Allah vergisi bir yeteneğimiz vardır. (Cidden böyle düşünüyorsanız çok çok ayıp! Hem kimin keriz olduğu en sonra ortaya çıkıyor.).

26- Sigaramızı yakacak birileri hep vardır… (Orgazm sigarası, değil mi?!.)

27 – Tükürmeyiz… (Kırıtmayız…)

28 – Sanat eserlerinin %90’ı kadınlardan esinlenmiştir. (Sanat eserlerinin %90’ı erkekler tarafından gerçekleştirilmiştir.)

29 – Çığlık atabiliyoruz… Sevinince, üzülünce, korkunca… (Nara atabiliyoruz… Her zaman…)

30 – Uzağa işeme, uzağa tükürme, yüksek sesle geğirme gibi aptalca karizma krikolarımız yok…. (Ortamın en güzeli olma, en zayıfı olma, en pahalı giyineni olma, en zengin kocayı bulma gibi krikolarınız var ama…)

31 – Askere gitmiyoruz.. (Hamile kalmıyoruz…)

32- Mücevherler bizim… (O ne? Yenir mi? İçilir mi?…)

33- Yağmurda şemsiyesiz kalmayız. (Kalsanız ne olcak ki? Erimekten mi korkuyorsunuz? Yağmur altında yürümenin zevkini bir yaşasanız halbuki…)

34- Kol saatimizin aynı zamanda hesap makinesi, takometre, barometre, termometre ve radyo olması gerekmiyor. (Çantamızda ruj, allık, pudra, yedek çorap, ped, ıslak mendil, vs. taşımamız gerekmiyor..)

35 – Doğumgünü, evlilik yıldonumu gibi özel günleri parmağımıza kırmızı iplik bağlamadan da hatırlayabiliyoruz… (Ütüyü fişte, yemeği ocakta, arabanın anahtarını kontakta unutmuyoruz. Bunlar daha faydalı…)

36- “Kaaaave..”ye gitmiyoruz. (Günlere ve evcilik oyunlarına gitmiyoruz…)

37 – İstemezsek hesap ödemeyebiliriz. (Afiyet olsun. Ama unutmayin ki yediklerinizin karşılığını er ya da geç bir şekilde ödetirler! Bu duruma düşmemek en iyisi değil mi

38- Gece eve bırakılırız… ( Gece evde bırakırız…)

39 – Bulaşık makinesini çalıştırmak için mühendislik eğitimi almamız gerekmiyor. (Diğer elektronik cihazları kullanabilmeniz için gerekiyor ama…)

40 – Ortalıktaki alakasız her türlü nesne ve sözcükten cinsel çağrışımlar çıkarıp günün yarısını seks düşünerek geçirmeyiz… (Valla geyik olsun diye yapıyoruz. Hem siz günün yarısını ayna karşısında geçiriyorsunuz ve 2 günde bir de saç tipi değiştiriyorsunuz! Kuaförler bunun ispatı…)

kadınların sorularına erkeklerden cevaplar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık