DOLAR: 5.87 TL
EURO: 6.53 TL

KINA GECELERİ İÇİN HİNT ELBİSELERİ

KINA GECELERİ İÇİN HİNT ELBİSELERİ

Kına gecesinden hint elbisesi giymek isteyenleri buraya davet ediyoruz. Son dönemlerde kına gecelerinde farklılık ön plana çıktı. Geleneksel bindallı ve kaftan yerine artık hint kıyafetleri tercih ediliyor. Tüm işlemeleri el emeği ile işlenmiş hint elbiseleri kına geceleriniz unutulmaz kılacak. Hint kıyafetlerinin yanı sıra takıları ve müzikleri birçok bayan tarafından beğenilmektedir. Hintlilerin kendi düğünlerinde giydikleri renkli elbiseler neredeyse bizim kültürümüzle aynı. Özellikle bizim kına gecemizde vazgeçilmez rengimiz olan kırmızı ve sarı renkler hintlilerin kültüründe vardır. Hint esintilerine sizlerde kına gecenizde yer vererek eğlenceli ve keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Paylaşacağımız modelleri sizlere fikir olacağına eminiz.

 

 

Hint Elbiseleri yeni nesil kına gecelerinin gözde kıyafetlerinden. Aynı zamanda kına gecelerinde hint kınasıyla hint dövmeleride yaptırılıyor… Kınanın tümünde olmasa bile sadece kına yakılırken kaftan yerine bu elbiseler giyilebilir mesela 😉 Fikir vermesi benden uygulaması sizden….

Kaynak; Kadınlar Kulubü

KINA GECELERİ İÇİN HİNT ELBİSELERİ Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. serahuan dedi ki:

  yaa ben bu kıyafetleri nerden bulucam kınamda giymek istiyorum.lütfen yardımcı oln…

 2. RANI MODA dedi ki:

  Geleneksel kına gecesi kıyafetlerinden sıkıldınız mı?
  Fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz…
  http://www.hintkiyafetleri.com sitemizden ithal, tamamen el işlemesi hint gelinliklerini, takılarını ve şallarını isterseniz kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz.

  1. Funda dedi ki:

   Canakkale ve cevresinde kina geceleinde hint kinasi uygulamasi yapilir,kiyafet kiralamada yada alimda da bir kac modelim mevcuttur.

   fundabuyuk@hotmail.com


Yukarı Çık