DOLAR: 5.70 TL
EURO: 6.30 TL

Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri

Tesettürlü nişanlık modelleri üzerinde taşıyacakları tesettürlü nişan eşarp modelleri gelin adaylarının hassas olduğu en önemli noktadır. Bu özel ve unutulmayacak günlerde kıyafet seçimi, eşarp seçimi ve aksesuar seçimi dikkatle incelenmeli ve şıklığın yanında rahat olmasına da özen gösterilmelidir.

2015 yılı tesettürlü nişanlık modasına bakılacak olursa pek çok farklı modeller karşınıza çıkacaktır. Renk olarak ağırlık açık renkler, somon ve pudra rengi, mint yeşili, toz pembeler ve krem rengi de vazgeçilmez nişanlık modelleri renkleri arasında sayılabilir.

Türbanlı nişanlık modelleri üzerine yapılan çok fazla sayıda tasarımda nişanlık eşarp bağlama şekilleri vardır. Taşlı eşarp modelleri, inci süslemeli olanlar ve bu sene oldukça fazla kullanılan dantelli eşarp modelleri bulunur.

Açık renkli nişanlık modelleri için yapılan tesettür nişan eşarpları için aralara lame denilen altın iplerle işlenmiş taşlı ya da tüllü detaylar çok moda. Ayrıca tüller, püsküller ve inci ve taşın bir arada kullanıldığı eşarp modelleri de bu yıl revaçta.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık
Daha fazla Eşarp Yapma Teknikleri
Tesettürlü Kına Başı Modelleri

Kına gecesi deyince aklımıza hemen kırmızı renkte bindallısıyla güzel bir gelin gelir. Hala kırmızı rengin kına gecelerindeki albenisi sürerken fuşya,...

Kapat