DOLAR: 5.69 TL
EURO: 6.29 TL

Vucüt Yapınıza Göre Jean Seçimi

Resim bulunamadı

Jean alışverişi yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Bu yazımızda sizlere dikkat etmeniz gereken noktaları belirteceğiz çünkü Jean seçimi aslında sıradan bir şey değildir. Herkesin vücut yapısı farklıdır ve vücut yapınıza uygun Jean seçimi aslında çok önemlidir. İşte Jean seçiminin incelikleri…

jean

1-Düz popoya sahip olanlar diğer ceplere göre daha hacimli olduğundan jeanlerde kapaklı cepler tercih etmelidir. Kapaklı cepler popoyu daha yuvarlak gösterir.

2-Poposu arkaya doğru çıkık olanlar düz cepli jeanları tercih etmelidir. Düz cepler poponuzu daha ufak ve kalkık gösterir.

3-Düşük belli jeanler, en rahat giyilen modellerdendir. Kolaylıkla giyilebilir ve poposu büyük olanlar için de oldukça uygundur.

4-Poponuz düzse işlemeli cepler de tam size göre. Bir odak noktası ve dekoratif öğe eklendiği için bu jeanlerde poponuzun olmaması göze çarpmayacaktır.

5-Bol paça jeanler size her kadının istediği en önemli iki şeyi verir: Uzun bacaklar ve dar bir kalça. Bileklerinizdeki küçük genişleme kalçaların genişliğini dengeler ve ilgiyi bacağın altına çeker. Böylece bacak daha uzun görünür. Bu tarz jeanler her vücut ve ayakkabıya uygundur.

Vücudumuza uygun ve kendimize yakışan Jean artık seçildi. Peki onu korumak ve ömrünü uzatmak için nelere dikkat etmeniz gerekiyor:

1- Jean yıkamak için ideal sıcaklık 40 derecedir.

2- Koyu ve açık renk jeanlerinizi birlikte yıkamazsanız renkleri daha uzun süre dayanacaktır.

3-Ters çevirerek yıkamak ve ütüsüz giymem diyenlerdenseniz de ütülemeden önce hafif nemli olmalarına dikkat etmek de renklerini korumaya yardımcı olacaktır.

4-Evde yıkamak daha ekonomik olsa da kuru temizlemeciye vermek jeanin ömrünü çok daha fazla uzatır

Vucüt Yapınıza Göre Jean Seçimi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık
Daha fazla Moda
Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır? Seksi bir görünüm ve çekici bakışlara sahip olmak isteyenlerin tercihi dumanlı yani buğulu göz makyajları...

Kapat