DOLAR: 5.70 TL
EURO: 6.30 TL

Vücuttaki Yağları Eriten Yedi Besin

Resim bulunamadı

Amerikalı bilim adamları yaptıkları araştırmalarda bazı gıdaların göbek eritmede ve karın kası yapmada etkili olduğunu buldu. Üstelik ulaşılması çok da kolay besinlerle! İşte o yağ yakıcı ve metabolizma hızlandırıcı besinler!

YUMURT~1Yumurta: Diyetlerde çoğunlukla tok tuttuğu için tercih edilen yumurta da yağın çözülmesini sağlayıp aynı zamanda metabolizmayı hızlandırıyor.

 

 

 

YOURT-~1Yoğurt: Son zamanlarda “yoğurt diyeti” ve türevlerini çokça duyuyoruz. Yoğurt fazla kilolara sebep olan yağları vücudumuzdan atarken metabolizmayı da hızlandırıyor. Aynı zamanda sindirimi de kolaylaştıran yoğurdu diyetlerinizde veya günlük beslenmenizde bolca tüketmeniz yararlı olacaktır.

 

YEIL-A~1Yeşil Çay: Yeşil çay vücutta yap depolanmasına engel olmasıyla biliniyor. Gereğinden fazla tüketmediğiniz sürece metabolizma hızlandırıcı etkisi de var ve yeşil çay yardımıyla kolayca zayıflayabilirsiniz.

 

TURUNG~1Turunçgiller: Portakal, limon, greyfurt gibi C vitamini yüksek besinler yağın daha hızlı çözülmesini ve dışarıya daha kolay atılmasını sağlıyor.

 

 

SARMSA~1Sarımsak: Sarımsak da tokluk hissinin uzun sürmesini sağlayan besinlerden bir tanesi ayrıca kalbe iyi geldiği de bilinen bir gerçek.

 

 

Muz-DiyetiMuz: Muzda bol bulunan potasyum, metabolizmayı hızlandırıyor ve ödemi önlüyor. Kilo vermek için en keyifli yöntem olsa gerek!

 

 

KRMZBI~1Kırmızıbiber: Halk arasında da kulaktan kulağa çokça duyduğumuz kırmızı biberin gerçekten metabolizmayı hızlandırmakta katkısı büyük. Ayrıca damarlardaki kötü yağların da temizlenmesini sağlıyor.

 

Kaynak: Haberler.com

Vücuttaki Yağları Eriten Yedi Besin Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık
Daha fazla Diyet
Hurma Diyeti

Oldukça faydalı bir yiyecek olan hurma, özellikle hac mevsiminde ve genelde ramazan ayında daha fazla tüketilen bir besindir. Aslında normal...

Kapat